O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Inchem, producent nowoczesnej chemii budowlanej i lider w produkcji past pigmentowych istnieje już od 1988 roku. Początkowo niewielki zakład produkcyjny rozrósł się do przedsiębiorstwa wykorzystującego w procesie produkcyjnym najnowocześniejsze maszyny i urządzenia. Na początku 2010 r. wszystkie działania operacyjne Przedsiębiorstwa Inchem W. Graczyk i Wspólnicy sp. jawna przejęła nowo powołana spółka Inchem Polonia  Sp. z o.o. Główny profil działalności firmy pozostał bez zmian.

Co nas wyróżnia

  • Doświadczenie

  • Gotowość na współpracę zarówno z dużymi, jak i z małymi producentami

Przedsiębiorstwo Inchem od 1988 roku specjalizuje się w produkcji past pigmentowych. Stale utrzymuje wiodącą pozycję wśród producentów pigmentów w Polsce. Wytwarzamy je zarówno dla klientów detalicznych, jak również producentów farb oraz innych wyrobów wymagających barwienia. Nasze pasty pigmentowe mają szeroką gamę zastosowań, od kolorowania farb lub lakierów, poprzez wyroby budowlane, aż po druk. Firma posiada również własny system barwienia IN 200+ (plus) z własnymi kolorantami Famix.

  • Profesjonalne i dobrze wyposażone laboratorium

  • Kontrola jakości na każdym etapie produkcji

  • Stabilność i powtarzalność koloru

Od początku prowadzimy własne prace badawcze celem nieustannego doskonalenia produktów. Posiadamy własne Laboratorium i Dział Kontroli Jakości stale dbający o wysoką jakość wyrobów i ich rozwój. Naszymi dostawcami surowców i środków pomocniczych są wiodące firmy europejskie, co stanowi gwarancję jakości i powtarzalności wyrobów. W 2002 roku firma otrzymała Certyfikat Jakości ISO 9001:2000. To nas zobowiązuje.

  • Elastyczność

  • Możliwość dopasowania się do konkretnych potrzeb klienta

  • Szybki termin realizacji każdego zamówienia

Naszym najważniejszym kryterium jest zadowolenie klienta wynikające z wysokiej jakości naszych produktów oraz sposobu realizacji zamówień, dostaw i obsługi klienta.

Nagrody i certyfikaty

 

Kontakt

+48 42 213 23 00
+48 42 671 74 05
+48 42 299 68 37
+48 42 209 39 23
biuro@inchem.pl

Więcej