Poland

Poznaj rozwiązania Inchem Polonia dla firm!

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacja to nasze drugie imię – rozumiemy zmieniające się potrzeby naszych partnerów biznesowych i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać im zaawansowane rozwiązania powstające w oparciu o najnowsze technologie. Pozwala nam na to rozbudowane know-how, które stanowi jedną z kluczowych korzyści współpracy z naszym zespołem – doświadczeni eksperci służą swoim wsparciem w zakresie profesjonalnego doradztwa: od realizacji zleconych nam zadań i doboru optymalnych produktów po konsultacje związane ze sposobem ich wykorzystania.

Profesjonalne laboratorium wyposażone w zaawansowany technologicznie park maszynowy to nasz niewątpliwy atut, który umożliwia wszechstronne podejście do oczekiwań stawianych nam przez dynamiczny rynek. Dostarczamy rozwiązania kompleksowe – od produkcji wyrobów własnych pod marką klienta, poprzez ich kolorowanie, recepturowanie kolorów i opracowanie wzornika kolorów, aż po standaryzację pigmentów oraz barwników na formę płynną. Własny Dział Kontroli Jakości czuwa nad procesem produkcji tak, aby za każdym razem dostarczać asortyment w stabilnym, powtarzalnym kolorze i niezmiennej, wysokiej jakości. Mając świadomość tego, jak cenny jest czas naszych partnerów biznesowych, wspieramy w zakresie opracowania strony graficznej opakowań i etykiet  oraz oferujemy konfekcjonowanie, pakowanie i dostarczenie do magazynu!

Dla kogo tworzymy rozwiązania?

Producenci farb

Producenci lakierów

Producenci chemii samochodowej

Producenci chemii gospodarczej

Producenci materiałów budowlanych

Producenci mikrocementu

Producenci posadzek
na bazie żywic syntetycznych

Producenci kostki
brukowej

Producenci gipsu

Producenci materiałów drewnianych
i drewnopochodnych

Producenci artykułów szkolnych

Producenci posadzek

Group 271

Producenci desek elewacyjnych

Producenci pianek PUR

Producenci pianek PIR

Producenci betonu architektonicznego

Producenci tynków

Producenci folii 
w płynie

Producenci farb drogowych

Producenci kompozytów

Producenci konglomeratów

Producenci farb epoksydowych

Producenci farb rozpuszczalnikowych

...a ponadto rozwiązania szyte na miarę dla:

Hoteli

Magazynów

Fabryk

Budynków użyteczności publicznej

Deweloperów

Wykończeniowców

i wiele innych!

Nasze rozwiązania dedykowane dla firm:

Ellipse 28

Pasty wodne (ICS)

Pasty bezwodne (DPM)

Koloryzator mix

Pasty do barwienia produktów dla
dzieci i artykułów szkolnych (plastmix)

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować?

Odezwij się – pomożemy Ci przekuć Twoją wizję w rzeczywistość!

Naprawimy to, co zepsuł ktoś inny

Działając w branży produktów chemii budowlanej od 35 lat, doskonale wiemy, że podczas pracy nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem – doświadczenie pozwoliło nam jednak znaleźć sposób, aby i w takich chwilach być wspierającym partnerem naszych klientów. Inchem Polonia łączy ekspercką wiedzę, profesjonalizm i pracę laboratorium, w którym powstają rozwiązania szyte na miarę potrzeb. Tworzymy zespół, który jest w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie realizowanych zadań – także wtedy, gdy poprzedni wykonawca nie wywiązał się ze swojego zadania lub gdy potrzebujesz dodatkowej pomocy w konfekcjonowaniu, kolorowaniu czy dostawie zamówionych wyrobów do własnego magazynu. Wszystko po to, aby móc jeszcze lepiej i sprawniej zrealizować Twój cel!

Wspieramy również naszych klientów w realizacji projektów niestandardowych. Twoje produkty mają nietypowe wymiary i zastanawiasz się, jaki sposób pakowania będzie najlepszy? Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią metodę. Masz własne pigmenty lub barwniki, które chcesz wykorzystać podczas kolorowania wyrobów? Zadbamy o ich standaryzację na formę płynną oraz o powtarzalność koloru za każdym razem, gdy sięgną po niego Twoi klienci. Korzystasz z własnej bazy danych, jeśli chodzi o opracowanie wzornika kolorów? Daj nam znać, z dbałością o każdy detal zrealizujemy Twoje zamówienie w oparciu o przekazane nam indywidualne wytyczne. Możliwość towarzyszenia naszym klientom z sektora B2B w realizacji ich codziennych zadań to aspekt, w który wkładamy nie tylko profesjonalizm i zdobywaną latami wiedzę, ale i serce naszego zespołu.

Czym wyróżnia się Inchem Polonia na tle konkurencji:

Ellipse 33

Powtarzalność produktów między seriami, o co dba dział kontroli jakości

Ellipse 33

Optymalizacja jakości w stosunku do ceny

Ellipse 33

Rozwiązania szyte na miarę

Ellipse 33

Modyfikacja produktów na życzenie klienta i pod bazę, jaką posiada

Ellipse 33

Tworzenie kolorów na zamówienie według wzornika RAL/NCS lub według potrzeb klienta

Ellipse 33

Wsparcie laboratoryjne
i know-how na każdym etapie współpracy

Certyfikaty, które posiadamy:

ISO 14001:2015

ISO 9001:2015

Potrzebujesz szczegółowych danych
na temat naszych produktów?