Poland

O nas

Dowiedz się więcej o firmie Inchem Polonia

Jesteśmy na polskim rynku od 1988!

Nasze korzenie sięgają niewielkiego zakładu produkcyjnego, który dziś – dzięki innowacyjnemu podejściu i zaangażowaniu tworzącego go zespołu – ma postać profesjonalnego przedsiębiorstwa oferującego wysokiej jakości chemię budowlaną.

Nasz asortyment to rozbudowana gama produktów ochronnych, impregnujących, barwiących oraz pozwalających na dekorację przestrzeni, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dzięki dostępnym produktom możliwe jest zadbanie o m.in. drewnianą architekturę ogrodową, renowację kamienia, malowanie elewacji czy spektakularne efekty wykończeniowe. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji past pigmentowych, nieustannie utrzymując pozycję lidera w gronie polskich producentów.

0
lat działania
firmy
0
unikalnych
produktów
0
krajów, do których
eksportujemy produkty

Co nas wyróżnia?

35 lat doświadczenia pozwoliło nam na wypracowanie elastycznego podejścia wobec dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Dostarczamy atestowany asortyment i certyfikowane rozwiązania, wspierając w codziennych zadaniach przedsiębiorstwa, producentów oraz klientów detalicznych – zarówno w kraju, jak i na świecie.

Powtarzalność produktów między seriami, o co dba dział kontroli jakości

Modyfikacja produktów
na życzenie klienta i pod bazę,
jaką posiada

Tworzenie kolorów na zamówienie według wzornika RAL/NCS lub według potrzeb klienta

Rozwiązania szyte na miarę

Optymalizacja jakości produktów
w stosunku do cen

Wsparcie laboratoryjne
i know-how

Jesteś zainteresowany szytymi na miarę
rozwiązaniami Inchem Polonia dla firm?

Odezwij się – przedstawimy naszą ofertę i możliwości.