Poland

Dekorowanie

Glamour Effect Księżycowy Pył EKO

 •  – rozświetla wnętrza

   – podkreśla charakter zdobionych powierzchni

   – styl i elegancja

  Glamour Effect Księżycowy Pył to ekologiczny brokat, nie zawierający mikroplastiku! 

  Do stosowania z Glamour Effect Lazura, innymi lakierami wodorozcieńczalnymi lub transparentnymi farbami dyspersyjnymi.

 • pigmenty dekoracyjne w postaci metalicznych brokatów do tworzenia oryginalnych efektów dekoracyjnych, które rozświetlają wnętrza i podkreślają charakter zdobionych powierzchni.

 •  

 • Opakowanie: 

 • 10 g: szlachetne srebro, królewskie złoto

 • 70 g: szlachetne srebro, królewskie złoto 

Przeznaczenie

Pigmenty Księżycowy Pył EKO, służą do tworzenia oryginalnych efektów dekoracyjnych wewnątrz pomieszczeń na powierzchniach uprzednio pomalowanych farbami białymi lub kolorowymi. Zastosowanie Glamour Effect Księżycowy Pył daje możliwość uzyskania różnorodnych efektów optycznych, które odmienią charakter każdego wnętrza. . Błyszczące drobinki sprawią, że powłoki nabiorą delikatnego i eleganckiego blasku. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy zaakcentować tylko niewielkie fragmenty powierzchni lub elementy dekoracyjne, takie jak filary czy wnęki. Właściwości Lazury z dodatkiem Glamour Effect Księżycowy Pył pozwalające uzyskać mieniącą się powłokę sprawiają, że jest ona szczególnie polecana do pomieszczeń reprezentacyjnych.

Sposób użycia

Przygotowanie:
Glamour Effect Księżycowy Pył należy dodać do Lazury Glamour Effect bezpośrednio przed użyciem i dokładnie wymieszać. Przed aplikacją należy wykonać próbę na małej powierzchni w celu uzyskania zamierzonego efektu. Ścianę pomalować wcześniej wybranym uprzednio kolorem. 
Brokaty Glamour Effect Księżycowy Pył można dodawać również do innych lazur, lakierów wodnych i transparentnych farb dyspersyjnych po uprzednim sprawdzeniu zgodności
Sposób nanoszenia:

. Nakładać cienką warstwę na pomalowaną wcześniej odpowiednim kolorem ścianę. W zależności od oczekiwanego efektu można stosować nanoszenie pędzlem, wałkiem, gąbką (tamponowanie, wcieranie) lub pacą.

Minimalny dodatek – 1 opakowanie (10 g), maksymalny – 7 opakowań (70 g) na 1 puszkę Lazury 750 ml.

Paleta kolorów

Szlachetne Srebro
Królewskie Złoto
Szlachetne Srebro
Królewskie Złoto

Inspiracje z użyciem tego produktu:

Do pobrania

Potrzebujesz innych materiałów? Napisz do nas!

biuro@inchem.pl