Poland

Stawiamy na innowacje!

Nasze produkty są innowacyjne,
ale nadal je rozwijamy

Potrzeba nieustannego odkrywania możliwości, jakie oferują nowe technologie, a także poszukiwanie sposobów pozwalających na optymalizację naszych rozwiązań towarzyszą nam od początku istnienia Inchem Polonia. Tworzymy rozwiązania dla przyszłości i z myślą o ekologii – oferujemy m.in. ekologiczne pasty pigmentowe, lakiery, farby, nowoczesną chemię budowlaną  i artykuły dekoracyjne takie jak: lazury, pasty metaliczne czy ekologiczne brokaty – nie zawierające mikroplastiku. 

Praca naszego działu RnD to nieustanne badania, których celem jest rozwijanie dostępnych produktów tak, aby ich wybór stal się synonimem innowacyjnego podejścia do wykorzystania chemii budowlanej – zarówno teraz, jak i w kolejnych latach naszej działalności

13413

Dostosowujemy produkty do potrzeb klienta

13413

Minimalizujemy wpływ naszych produktów na środowisko naturalne

13413

Tworzymy unikatowe formuły produktów

13413

Stawiamy na zrównoważony rozwój

Nasze rozwiązania powstają
w nowoczesnym laboratorium Inchem

W nowoczesnym i doskonale wyposażonym laboratorium Inchem Polonia od początku naszej działalności prowadzone są zaawansowane procesy. To przestrzeń, w której najnowsze rozwiązania z zakresu chemii budowlanej spotykają się z różnorodnymi potrzebami naszych klientów – producentów, inwestorów, dystrybutorów i architektów, a także detalistów i amatorów prac remontowo-budowlanych. Stawiając na innowacyjny park maszynowy i aparaturę diagnostyczną, mamy możliwość oferować atestowane produkty, które spełniają wysokie normy jakości. Tworzona przez nas firma posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 9001:2015. Czujemy się zobowiązani do obsługi na najwyższym poziomie i działania w oparciu o technologie, które stają się wsparciem każdego projektu, jakiego podejmują się nasi klienci!

Mówisz Inchem Polonia, myślisz jakość

 

 

Dbamy nie tylko o optymalizację dostarczanych produktów czy oferowanych rozwiązań, ale także rozwój umiejętności specjalistów tworzących Inchem Polonia.

Nasze zespoły poszerzają swoją wiedzę i biorą udział w kursach i szkoleniach przygotowywanych z myślą o profesjonalistach działających w branży chemii budowlanej oraz w sektorze usługowym.

Stajemy także do walki w konkursach potwierdzających jakość naszej pracy. Wszystko po to, aby na każdym etapie móc oferować klientom jak najlepsze wsparcie – od szczegółowego doradztwa, po sprawną i efektowną realizację powierzonych nam zadań!

Certyfikaty, które posiadamy:

ISO 14001:2015

ISO 9001:2015

Jesteś zainteresowany szytymi na miarę
rozwiązaniami Inchem Polonia dla firm?

Odezwij się – przedstawimy naszą ofertę i możliwości.